MelankolikLer Diyarı.!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MelankolikLer Diyarı.!!

MeLanKoLia Müzik Ve Odasına Hoş Geldiniz.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kolera Hatıra Fotografı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kolera Hatıra Fotografı Empty Kolera Hatıra Fotografı C.tesi Mayıs 16, 2009 2:33 pm

AdminMunuklu

AdminMunuklu
Admin

Selamu Aleyküm,

gönlüm istedi ki dinleyicilerimin resimlerinden olu?an kolaj bir hat?ra albümü yapay?m,myspace üzerinden gelen taleplerinize göre benim elimden ç?kacak bir resmi olsun isteyen bayanlar ço?ald?,ufak tefek renk oyunlar? ya da ???k farklar? belki biraz filtre ne olursa olsun,bana yollayaca??n?z resimde minik bir de?i?iklik yap?p hat?ra olarak sahibine geri yollamak istiyorum ve tabi bana yollananlar? da saklamak kendi hat?ra albümümü olu?turmak..

Yaln?z karars?z kald?m bu al??veri? sadece ben ve siz aras?nda gizli mi olsun yoksa forumda bu ba?l?kta konu aç?p herkesin görmesini sa?layal?m m? ne dersiniz?Size sormadan yapmak istemedim hangisini isterseniz onu yapaca??m,sizi seviyorum...

...kolo...

Merhaba yeniden,

size dan??t?ktan sonra isteyenlerinkini koyup,sakl? kalmas?n? isteyenleri sakl? yapmak akl?ma geldi ama zaten sizin de akl?n?za gelmi?,san?r?m biraz heyecan yapt?m ve en ba??ndan bunu dü?ünemedim..

sizlerden ricam lütfen yaln?zca beni dinleyenleriniz kat?ls?n.Hep siz mi resim biriktireceksiniz biraz da biz sevgililerimize bakal?m...

?imdi foto?raf albümümde yer almak isterseniz sizden istedi?im:

1-Tek foto?raf yollay?n.

2-Fotonuzu gün ?????nda aç?k havada çekin,odan?zda ya da kapal? alanda çekmeyin.

3-Çok bir?ey beklemeyin sadece rengini de?i?tirece?im,belki sadece siyah beyaz yapaca??m,belki sadece 1 filtre kullanaca??m,belkide sadece ?????yla oynayaca??m ama ne olursa olsun üzerine sevgilerimle Kolo yaz?p hat?ra olmas?n? sa?layaca??m in?aallah...

4-Resiminizde inziva albümüm yer almal? ister elinizde tutun ister kuca??n?za koyun isterseniz tutmay?n ama görünen bir yere koyun.

5-Mahlas?n?z? ve ad?n?z? mutlaka yaz?n (soyadlar?na gerek yok ilgim sadece mahlas ve isimlerinize)

?imdi tek yapman?z gereken:

kolovefoto@gmail.com adresine 1 tane aç?khavada elinizde albümüm ile iyi ???kta çekilmi? fotonuzu yollaman?z alt?na da ?öyle yazman?z örnek:

mahlas kolera yay?nlanmas?n? istiyorum ya da mahlas kolo yay?nlanmas?n? istemiyorum.

(albümü illa elinizde tutman?za gerek yok ama onu fotoda görmek istiyorum çünkü bu hat?ra albümümü sadece dinleyicilerimden olu?turmak istiyorum,kimseyi e?lendirerek vakit kaybedemem çünkü dinleyicim olan olmayan birçok ki?i s?rf e?lenmek ad?na bana mail atabilir hem buna kar?? bir önlem almak hem de hat?ran?n benim için anlam ta??mas? ad?na sizlerden bunu rica ediyorum)

i?te bu kadar...ben de size zaman içerisinde geri yollayaca??m izni olanlar?nkini de siteye ekleriz,ufak bir detay kapal? bayanlar lütfen aç?k foto yollamas?n gerçi kendileri bunu akledecektir ama sütten a?z? yanan yo?urdu üfleyerek yermi?,ne de olsa aram?zda olacak bu maille?me diye dü?ünmesinler ben o resimleri sevdiklerime gösterebilirim ve hanginiz kapal?yd? bilemem ihtiyatl? olay?m istedim.

Belki çok fazla resim gelecek bilemiyorum o nedenle sab?rl? olun s?ran?n size gelmesi zaman alabilir lütfen bu konuda söylenmeyin bana... elimden geleni yapaca??m uzun bir zamana yay?lacak sanki bir ömür boyu sürecek gibi hissediyorum ?uanda Kolera Hatıra Fotografı Smile

hay?rl?s?Kolera Hatıra Fotografı Smile hep beraber olmak dile?iyle

...kolo...

Önemli Not:Bir çok foto geliyor fakat albümü unutuyorsunuz,albüm olmayan resimleri alm?yorum,kimin dinleyicim oldu?unu anlaman?n en ideal yolu bu,kötü niyetli kimseler de foto yollayabilir onlar? ay?rmak istiyorum ve hat?ra albümüme anlam yükleyen önemli bir detay bu lütfen atlamazsan?z sevinirim,ho?çakal?n.

https://melankoliq-rap.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]