MelankolikLer Diyarı.!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MelankolikLer Diyarı.!!

MeLanKoLia Müzik Ve Odasına Hoş Geldiniz.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kolera Yeni Site Yazısı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kolera Yeni Site Yazısı Empty Kolera Yeni Site Yazısı C.tesi Mayıs 16, 2009 2:42 pm

AdminMunuklu

AdminMunuklu
Admin

Selamu Aleyküm,

bütün özlemimle her birinize ayrı ayrı selamlar sevgiler,

2 şeyden bahsetmek istiyorum hem biraz sohbetleşmiş oluruz bizi birkaç ay idare eder...

1.si:Myspace üzerinden yazmış olduğunuz yorumları takip ediyorum ve çok şevkleniyorum,bazen çok duygulanıyorum ama son zamanlarda artan
bir sitem söz konusu geri yanıt alamadığınız için bu beni çok üzüyor ... yazdıklarınızın boşa olduğunu düşünmeyin lütfen, bilin ki yazdıklarınıza yanıt
alamasanız da onları okuyorum,inanın sizler suya yazı yazmıyorsunuz,gerçekten de benim kendimi iyi hissetme nedenim siz ve sizin bana
karşı hissettikleriniz, yazdıklarınız,söyledikleriniz...Dalı ne olursa olsun sanatçının tek motivesi sevenleridir...
Mahmut Hoca'nın dediği gibi ben tüccarr değilim bu işi duygularımla yapıyorum!
O nedenle yazdıklarınızı okuduğumu hatta onlardan güç aldığımı bilin,hepinizi çok fazla seviyorum ve yanımda olduğunuz için
çok şanslı ve mutluyum Allah bozmasın.

2.mevzu ise Beyaz Show'da Beyazıt Öztürk'ün sizi aynı kişiler mi dinler sorusuna ''evet ama her Sago'yu dinleyen beni dinlemiyor gibi bir durum var ''
cevabıma vermiş olduğunuz tepki.İkimizi de seven ve dinleyen kardeşlerim bunu içerledi halen de myspace üzerinden bununla ilgili yorumlarınızı
alıyorum,sizi anlıyorum üzüldünüz ama söz meclisten dışarı.Sizin varlığınız yadsınamaz ama o kesimin varlığı da yadsınamaz o nedenle soru geldiğinde
en dürüst cevabı vermek gerekir.Şükür ki gerek alnımızın teri gerek sizin beğeni ve desteğiniz sayesinde kendi plak şirketini kurabilmiş Mc'leriz ve
hangi albümümüz daha çok kişi tarafından edinildi ve daha çok sevildi görme fırsatımız var bu grafiğe göre Sago ile benim aramda uçurumlar var
eğer dinleyicilerimiz ortak olsaydı her Sago dinleyen beni de dinliyor olsaydı bu grafik farklı olurdu haliyle sorulunca doğruları söyleyebilmelisin.

Ama bu sizi üzmesin çünkü beni üzmüyor buna kederlendiğimi düşünmeyin çünkü bir bayan Mc olarak gerçekten sayenizde ve çalışmamın bir ürünü
sonucu bu işin zirvesindeyim.Albüm satış grafiği olarak konuşursak da en çok satan bayan Mc'yim.Sadece doğruları saklamaya gerek duymayacak
kadar şeffafım.Zaten Sagopa Kajmer'in satış grafiğine rakipleri de erişemiyor bir bayan olarak da diğer bayan mc ler benim grafiğime erişemiyor
o yüzden üzülmeyin...Bu tamamiyle benimle ilgili ben her zaman kendimi aşmak istiyorum ve tatmin olmuyorum.
Yani diyeceğim benim söylediklerimi biraz daha dolaylı düşünün içindeki realiteyi bulursunuz.İçinde ajitasyon yahut demogoji yoktur,
mutlaka bir realitesi vardır...

Ah canlar ah gerçekten bizi düşünürken kalplerinizin titrediğini,rüyalarınıza sıkça konuk olduğumuzu biliyorum,bendeki minik kalp de titriyor
ama haberini vermediğimden bilmiyorsunuz...o halde bilin ne olur..

biz ne yapıyoruz ne ediyoruz merak ediyorsanız,

şu aralar Sago acayip acayip beatler yapıyor yerimde olup bir kuple olsun duymak isterdiniz biliyorum ama
elimden haberini vermekten başka birşey gelmiyor...Henüz okumuyor sadece müzikleri ve sözlerini hazırlıyor
heyecanlanıyorum bitmiş hallerini duymak için...

şuanda bir parça açtı gülben ergenin durduramazsın beniiiii kandıramazsın beniiii şarkısının orijinali vay anam vay
Gülbenciğim ne yaptın annem bee Kolera Yeni Site Yazısı Smile komple almış Türkçesini okumuş hayırlı işler söz-müzik Yıldız Tilbe'ymiş umarım
buna para almamışsındır Yıldız abla Gülben Gergin olmasınKolera Yeni Site Yazısı Smile

merak edene:reeda/besal hali
Kolera Yeni Site Yazısı Smile)

Bana gelince bahar ayı konser ayı dün yeni setimi hazırladım bir tur prova ettim hadi konser başlasın o zamanKolera Yeni Site Yazısı Smile
Kolostrofobiden de okuyacağım için heyecanlıyım hoşuma gidiyor her konserde yeni parçalar okumak,yenilikler yapmak...

sizi seviyorum Allah'a emanet olun.Kafanızı da şu ara olan biten şeylere takmayın,siz hiçbirşey için üzülmeyin,
bırakın biz üzülelim,siz müzikle haşır neşir olun ve desteğinizi esirgemeyin bizim imtihanımız üzülmekten ve sabretmekten geçiyor.
Olan biten herşeye sabrediyoruz ama siz bunlara üzülmeyin.Nasıl Davos ta İsrail başbakanı suçlu olduğu için köpek gibi bağırdı,
hep haddini aştı,aşağılamaya çalıştı,kendini korumaya çalıştı,bizin başbakanımız da ona çok doğru bir laf etti:Sizin şuan ki durumunuz suçluluk psikolojisinden dolayıdır.
Olan biten herşey işte bundan ibaret.Suçlular bağırarak konuşur!

Susalım kurtlar konuşurken kuzulara laf düşer mi?

Allah yar ve yardımcınız olsun,selametle..

...kolo...

https://melankoliq-rap.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]